Dopis budoucímu já

rozepsáno | † 17. 07. 2015 | kód autora: Dre

 14/07/2015

 

Milá známá - neznámá,

tohle je dopis určený pro tebe, který psala jedna bláznivá sedmnáctiletá metalistka.

Vůbec netuším, zda si někdy přečteš tento dopis a nebo jestli ho v tom svém bordelu někdy najdeš, aby přes to všechno pevně doufám, že ho jednoho dne najdeš a přečteš si ho. Avšak nesmí to být příliš brzy! Počítej tak deset až patnáct let, pokud si však na něj přišla dříve a zajímá tě co se zde ukrývá. Nečti to. Prosím, nečti to, je ještě příliš brzy. Pokud ho tedy najdeš dříve, schovej ho a střež jako oko v hlavě a až přijde ten správný čas, tak ho otevři a začti se.

Na začátek bych tě však chtěla upozornit, že mám toho tolik na srdci, co bych ti chtěla povědět, a proto se bojím, abych neskákala z jednoho ke druhému, aby to vůbec mělo nějakou hlavu a patu. Jistě bych si mohla napsat nějaké osnovy podle níž bych se mohla řídit, jenže ty sama dobře víš, že slohové práce nesnáším a řídit se podle nějaký bodů taky ne, vždycky sejdu z nějakého bodu a dostávám se neznámo kam. 

Chtěla bych tě seznámit s mojí osobou, aby jsi měla vůbec nějakou představivost, kdo to píše. Jak jsem již výše zmiňovala, jsem sedmnáctiletá holčina, která po prázdninách nastupuje do třetího ročníku střední školy. Za půl roku jí bude osmnáct let a není vůbec připravená na zodpovědnost, ale bere to z nadhledem. Přeci si bude moci kupovat sama alkohol bez svolení rodičů. Haha, neboj se, to byl pouze vtip. Ano, máš pravdu. Nejsem vůbec vtipná, vtipy mi nikdy nešly.

Pokud se říkáš jak asi tato osoba vypadá, tak takto.... Holčina s postavou, která není ani hubená, ale snad ani tlustá. Ale úspěšně hubne! Ano, za celý její život teprve teď jednou zhubla a doufá v to, že to není naposledy. Její obličej je spíše oválný, ale částečně taky kulatý - takový zmutovaný.

....7999992370605px;">Vlasy má hnědé barvy, ale ráda experimentuje a barví si je, avšak ty její experimenty stojí za to. Prosím tě, nikdy neexperimentuj! Nech si svoje krásné hnědé vlasy a nedělej si nimi žádné pokusy, moc dobře víš, že to vždycky dopadá katastroficky.

K její hnědým vlnitým vlasům padnout její čokoládová očka, avšak i zde chtěla experimentovat s modrými čočkami. Miluje u lidí modré oči, vždycky by se v nich utopila, a proto chtěla experimentovat i tady v tomhle, avšak její mamka jí to zakázala. Děkuji, mami. Asi by to dopadlo katastroficky - určitě. I zde tě chci varovat, aby jsi s čočkami nikdy neexperimentovala. Nestojí ti to za to.

Již výše zmiňované, tato dívka má velké srdce a lásku k metalu. Miluje ho. Nedovedla by si představit jeden jediný den bez poslechu hudby a jejích oblíbených zpěváků. Ráda si, ale také poslechne rock či techno. Vlastně ji nevadí žádný druh hudby, ale svoje milované skupiny by za nic na světě nevyměnila. Miluje je tak jak nic na světě. Asi si říkáš co je to za bláznivce, ale to poznáš časem.

Studuje na škole, kterou nemá ráda a obor taktéž. Nechtěla ho studovat, ale musela. Ptáš se proč? Protože její rodiče to chtěli a ona nějak pod nátlakem jejich snu ustoupila a dala se na tento obor. Jejím snem byla škola fotografa, tak ráda fotí, jenže prý by neměla uplatnění, a tím to skončilo. Také by se jí líbil cestovní ruch, jenže na ten taky nesměla jít.

Nějak jí ten obor nelákal. Neříká, že by jí to nebavilo, zaučila se na škole vcelku zajímavé informace do života, jenže její komunikační schopnost není vůbec žádná. Je to vcelku směšné, ale neumí komunikovat s lidmi a při její profesi je to velice důležité. 

Jejím velkým snem je studovat vysokou školu se zaměřením na psychologii. Ano, je to jeden z oborů, který jí na té škole baví a miluje ho. V této oblasti by jí komunikace nevadila, protože by měla nějaké klienty s kterými by pracovala. 

Pokud tě zajímá, co tato dívčina ve svém volném čase dělá, tak již zmiňované fotografování. Ráda fotí fotky, avšak nejsou moc dobré, někdy jí ty fotky přijdou, jako by je snad fotilo malé pětileté dítě. Ale, kdo ví... třeba jednou ty fotky budou za něco stát.

Mimo fotografování ráda kreslí. Miluje mít v ruce tužku a jezdit s ní po papíře. Je to pro ní osvobozující, skrze kresby může vyjádřit svoje pocity, protože nahlas je říci nemůže. Dříve kreslila vce


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.